Tökéletes társ minden úton. A nyüzsgő városi rohanáshoz megfelelő modelltől, a tágas üzleti, és az innovatív elektromos járműig a ŠKODA választéka mindent lefed. Találja meg az Ön számára tökéletes ŠKODA modellt!

2. A ŠKODA csapat sikerével zárult a Szupermaraton
2017.05.22.
Aktuális rendezvény

A ŠKODA csapat sikerével zárult a Szupermaraton

Két nap alatt 200 kilométeres táv teljesítése várt a 20. Békéscsaba-Arad-Békéscsaba Nemzetközi Szupermaraton résztvevőire 2017. május 20-21-én. A ŠKODA AutoMobil Körös jelen volt támogatóként a „20. Szupermaraton, Kerékpáros és Görkori Túra” rendezvényein, mint „A nemzetközi események kiemelt partnere”.

SKODA csapatok

A ŠKODA-BÉKÉSCSABAI AC futócsapat elsőként ért a célba, ezzel megnyerve a váltók versenyét. A fiatal atléták az egész távra elvitték a márka és a Békéscsabai Atlétikai Club jó hírét.

Kerékpárosaink is tisztesen helytálltak. Részükről nem a győzelem volt az elvárás, de mindannyian az élmezőny környékén végeztek. A ŠKODA kerékpáros csapat tagjai, akik részben munkatársaink: Prekop Zoltán, Prekop Dávid, Kugler Gábor és Volent János.

A sportolók a színpadon átvehették egyéb támogatók mellett a ŠKODA AutoMobil Körös díjait is.

A ŠKODA és az AutoMobil Körös az egész versenyen megtalálható volt. Felvezető autók, versenybírói járművek cirkáltak az útvonalon, de még a buzdító zenéket és a hasznos információkat is egy Supreb szolgáltatta.

A ŠKODA AutoMobil Körös munkatársai számára nincs megállás, mivel a mai napon elkezdődik a „Tavaszi Zsongás” rendezvénysorozat következő eseménye, a ŠKODA teszthét.